Strona główna Przesyłki Przewoźnicy Zaloguj się Zarejestruj się

Transport samochodów

Transport Samochody

Transport

Odbiór: Newry, Anglia

Data odbioru: 2020-12-10

Dostawa: Tuchów, Polska

Data dostawy: 2020-12-30

Transport samochodów

Transport samochodu osobowego Volvo 940 warszawa galway Samochody

Transport samochodu osobowego Volvo 940 warszawa galway

Odbiór: Warszaw, Polska

Data odbioru: 2020-10-20

Dostawa: Inverin, Irlandia

Data dostawy: 2020-10-27

Transport samochodów

Przewóz auta Samochody

Przewóz auta

Odbiór: Sieradz, Polska

Data odbioru: 2020-10-20

Dostawa: Dublin, Irlandia

Data dostawy: 2020-10-30

Profesjonalny, szybki i niezwykle prosty transport samochodów z giełdą WyślijTo

Transport samochodu nawet na niewielką odległość, w przypadku gdy nie można zasiąść za jego kierownicą, potrafi przysporzyć masę problemów i wygenerować niemałe koszty. Dla prywatnego człowieka organizacja takiego przedsięwzięcia w sposób szybki i efektywny wydaje się naprawdę poważnym wyzwaniem. Na szczęście w dzisiejszych czasach wcale nie trzeba podejmować się tego typu zadań wyłącznie we własnym zakresie. WyślijTo to zakrojona na dużą skalę giełda transportowa samochodów i tysięcy innego rodzaju produktów, w ramach której możliwe jest błyskawiczne odnalezienie partnera do przewozu niemal dowolnego ładunku.

Dzięki nam transport samochodów zarówno nowych, jak i uszkodzonych przeprowadzisz niemal bez wysiłku oraz przy minimalnym nakładzie czasu. Dodatkowo, ze względu na specyficzny model naszej działalności, możesz także liczyć na istotnie niższe ceny, niż w przypadku tych obowiązujących w obrębie konwencjonalnych firm proponujących usługę przewozu samochodów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bardziej szczegółowymi informacjami na temat naszej oferty, dostępnymi poniżej.

Wysyłka samochodów z WyślijTo z perspektywy nadawcy

Jeśli chodzi o zlecenie transportu samochodu, cała procedura w przypadku naszego serwisu ogranicza się do wystawienia odpowiedniej oferty. Czynność tę można wykonać po zarejestrowaniu się w naszej bazie danych i poprawnym zalogowaniu poprzez formularz dostępny na stronie.

Samo dodawanie oferty polega na wypełnieniu kilku rubryk na dedykowanej temu procesowi podstronie, gdzie należy podać typ przesyłki (wybierany spośród dostępnych u nas kategorii) oraz podstawowe dane dotyczące zlecenia, takie jak miejsce odbioru auta i lokalizację, pod którą ma ono zostać dostarczone. Wszelkie bardziej szczegółowe detale nie są wymagane, jednak ich uwzględnienie w ofercie pozwoli potencjalnemu przewoźnikowi w większym stopniu dostosować się do Twoich oczekiwań.

Po wystawieniu zlecenia w serwisie WyślijTo firmy transportowe zainteresowane jego realizacją skontaktują się z Tobą za pośrednictwem wbudowanego w naszą witrynę mechanizmu. Ich propozycje wyświetlą się bezpośrednio pod Twoim ogłoszeniem, dzięki czemu z łatwością porównasz ze sobą warunki oferowane przez różnych dostawców. Za pośrednictwem tej samej funkcjonalności także i Ty możesz korespondować z konkretnym przewoźnikiem, w przypadku pytań lub chęci doprecyzowania dowolnych kwestii związanych z usługą. W momencie, gdy zdecydujesz się na podjęcie współpracy, wystarczy, że zaakceptujesz daną ofertę, klikając w odpowiedni przycisk na stronie i błyskawicznie zyskując tym samym samochód z dostawą do domu.

Po tym, jak spośród nadesłanych w odpowiedzi na Twoje ogłoszenie propozycji wybierzesz i zaakceptujesz jedną, udostępnimy Ci szczegółowe informacje dotyczące firmy realizującej zlecenie, a także przekażemy bezpośrednie dane kontaktowe. Jednocześnie przewoźnik otrzyma od nas Twoje dane kontaktowe, dzięki czemu uda Wam się uzgodnić wspólnie wszystkie detale odnoszące się do transportu samochodów, w tym m.in. sposób płatności ustalonej wcześniej stawki.

Czy za pośrednictwem WyślijTo zlecę transport samochodu zza granicy?

Nasza giełda transportu samochodów zrzesza w ramach siebie bardzo rozmaitych przewoźników - tych, których działalność ogranicza się wyłącznie do terytorium Polski oraz tych, którzy funkcjonują w skali międzynarodowej. Dzięki nam odszukasz zarówno przewoźnika na kilkudziesięcio- czy kilkusetkilometrowe trasy, jak i dostawców gotowych sprowadzić dla Ciebie auto z Niemiec, krajów Beneluksu czy też z Anglii. Dodatkowo we współpracy z WyślijTo zlecisz także transport samochodów za granicę z dowolnej zlokalizowanej w naszym kraju miejscowości. W zależności od potrzeb możesz zatem nie tylko pozyskiwać pojazdy spoza kraju, ale również je tam wysyłać.

Ile kosztuje transport samochodu z WyślijTo?

Koszt przewozu samochodu za pośrednictwem giełdy WyślijTo jest niejednolity i uzależniony od wielu różnych czynników, w tym przede wszystkim od oferty złożonej przez konkretnego przewoźnika. Finalna cena za km będzie opierać się na czynnikach przekalkulowanych przez niego, jednak należy zauważyć, że z co najmniej dwóch powodów powinien być to relatywnie tani transport samochodu.

Pierwszą przyczynę atrakcyjnej ceny stanowi naturalna konkurencja występująca pomiędzy poszczególnymi współpracującymi z nami dostawcami. Fakt wybierania przez nadawcę najkorzystniejszej spośród wielu różnych ofert sam w sobie zmusza przewoźników do racjonalnego szacowania kosztów usługi.

Drugim i być może nawet jeszcze ważniejszym powodem, dla którego zapewniamy Ci niezwykle tanie przewozy samochodów, pozostaje to, że zlecenia pochodzące z WyślijTo to dla kooperujących z nami firm spedycyjnych sposób na dodatkowy zarobek, generowany przy okazji realizacji swoich standardowych, codziennych zadań.

Główny zamysł naszej działalności polega bowiem na tym, aby z jednej strony zapewniać nadawcom możliwe jak najtańszy i najszybciej wykonywany transport samochodów osobowych, a z drugiej redukować liczbę pustych lub nieefektywnych przejazdów po stronie przewoźników. Kierowca realizujący swojej bieżące zlecenia nierzadko posiada na lawecie czy lorze dodatkową przestrzeń, którą może wykorzystać właśnie poprzez przyjęcie zlecenia komplementarnego. W ten sposób na swojej bazowej trasie zyskuje on możliwość wygenerowania zupełnie dodatkowego przychodu, który praktycznie nie generuje żadnych kosztów - stąd właśnie możliwość zaproponowania odbiorcy wyjątkowo lukratywnej ceny na transport samochodów.

Na koniec warto zaznaczyć, że WyślijTo jest serwisem całkowicie darmowym dla nadawców. Decydując się na rejestrację czy wystawienie ogłoszenia na naszej stronie, nie ponosisz żadnych kosztów jednorazowych czy abonamentowych. Jedyną opłatę stanowi tutaj należność za zrealizowane przewozy samochodów uzgadniania bezpośrednio z dostawcami jeszcze przed finalnym przyjęciem propozycji któregokolwiek z nich.

Jeżeli zatem zastanawiasz się, jak przewieźć samochód w możliwe najbardziej opłacalny dla Ciebie sposób, serdecznie zapraszamy do sprawdzenia możliwości, jakie zapewnia nasza giełda.

Bezpieczeństwo, profesjonalizm, szybka dostawa i niezwykle atrakcyjne ceny - wszystko to zyskujesz, wybierając przewoźnika przy pomocy serwisu WyślijTo.

Transport samochodów we współpracy z WyślijTo z punktu widzenia przewoźników

Jednym z głównych czynników, na które kładziemy nacisk w kontekście naszej witryny, jest prostota jej obsługi i możliwie jak najszybsze wyszukiwanie interesujących przewoźnika zleceń. Aktualnie uwzględnione w naszej bazie ogłoszenia możesz przeglądać w formie zbiorczej, w sekcji „Przesyłki” lub na podstronach dedykowanych konkretnym rodzajom ładunków, uwzględniających m.in. właśnie transport samochodów.

Z poziomu głównej strony naszego serwisu możliwe jest także określenie interesującego Cię punktu startowego oraz lokalizacji końcowej, co pozwala bardzo szybko i w prosty sposób pozyskać listę potencjalnych zleceń znajdujących się bezpośrednio na realizowanej przez Ciebie trasie.

Dlaczego transport samochodów z WyślijTo się opłaca?

Puste lub tylko częściowo efektywne przejazdy to zmora wielu przedsiębiorców działających w branży spedycyjnej. Funkcjonująca w tym sektorze rynku firma, która chce pozostać konkurencyjna, musi dążyć do ciągłego rozwoju i nieustannego maksymalizowania zysków przy jednoczesnym ograniczaniu ponadprogramowych wydatków. Sposobem na odniesienie sukcesu na tym polu jest m.in. maksymalne wykorzystanie przestrzeni załadunkowej pojazdów. Przewóz samochodów na lawecie czy lorze, która nie jest do końca wypełniona, da się bardzo łatwo zoptymalizować właśnie za naszym pośrednictwem.

WyślijTo dostarczy Ci narzędzi, dzięki którym z łatwością odnajdziesz komplementarne zlecenia na przewóz samochodów na swojej głównej trasie, zapełniając tym samym marnującą się powierzchnię transportową. Dzięki temu Twój dochód wynikający ze zrealizowania głównego zlecenia zostanie powiększony niejako przy okazji, nie generując dodatkowych kosztów i nie nadwyrężając terminów, których dotrzymania się zobowiązałeś.