Strona główna Przesyłki Przewoźnicy Zaloguj się Zarejestruj się

Przewóz towarów z Krakowa – komfortowo nadaj przesyłkę lub zaoferuj własny transport

Kraków stanowi miejscowość, gdzie możesz skorzystać z oferty portalu WyślijTo. Strona łączy zarówno przedsiębiorstwa transportowe, jak i samodzielnych przewoźników i osoby zlecające transport rzeczy. Za pośrednictwem WyślijTo przewóz rzeczy z Krakowa przebiega szybko, efektywnie i bezpiecznie dla obu stron transakcji.

Dzięki naszemu serwisowi dostawca może liczyć na pewną zapłatę za zrealizowaną usługę, a użytkownik zlecający transport nie obawia się o stan swojej przesyłki. Wygodne rozwiązanie daje większą elastyczność od korzystania z normalnych usług kurierskich. Najistotniejszy w specyfice portalu WyślijTo jest jednak fakt, że zarówno przewoźnicy, jak i nadawcy mogą wybierać do zawarcia transakcji wyłącznie tych użytkowników, których oferty są dla nich odpowiednie.

Po wskazaniu konkretnego przewoźnika lub nadawcy dedykowana oraz prosta w obsłudze platforma internetowa umożliwia szybki i niezawodny kontakt pomiędzy nadawcą a kierowcą, choćby w celu ustalenia detali przewozu. Wówczas wszyscy mogą być zadowoleni z wzajemnej komunikacji oraz ustalonej ceny, jak również terminu wykonania usługi, możliwości wnoszenia ciężkich przedmiotów czy innych wytycznych dotyczących uzgodnionego transportu towarów.

Najwygodniejsze dla nadawców usługi transportowe w Krakowie

Jeżeli poszukujesz terminowego i bezpiecznego sposobu na przewóz przesyłki z Krakowa, zleć ją za pośrednictwem WyślijTo. Po dodaniu zlecenia zgłoszą się do Ciebie przewoźnicy zainteresowani wykonaniem usługi. Wystarczy, że opublikujesz dyspozycję „Zlecę transport z Krakowa” a w ciągu kilku najbliższych godzin Twoja przesyłka może wyruszyć w podróż. Pozwala to na bardziej dynamiczny transport rzeczy przy wyraźnie mniejszej liczbie działań potrzebnych do wykonania. Nie musisz zaznajamiać się z ofertami wielu przewoźników. W tej sytuacji zgłoszą się sami.

Zróżnicowane oferty transportowe pojawiające się na naszym portalu umożliwiają każdemu nadawcy przesłanie dowolnych gabarytów. Dlatego dostawa może dotyczyć normalnej paczki, ale równie dobrze przewozu środka transportu, na przykład samochodu czy jednośladu, a w miarę możliwości także łodzi oraz jachtów. Poprzez WyślijTo możesz wystawiać ogłoszenia transportowe w Krakowie również odnośnie do przewozu palety czy mebli oraz wyposażenia domowego podczas przeprowadzki (na przykład zmywarki, lodówki czy łóżka). Przewoźnik może udostępnić Ci swój normalny dzień pracy, jeżeli transport w trakcie przeprowadzki wymaga wykonania kilku kursów. Alternatywnie możesz skorzystać z oferty kilku różnych dostawców.

Poszukiwane przez naszych użytkowników usługi transportowe i przesyłki zawierają również delikatne przedmioty. Możesz zlecić transport kruchych rzeczy o mniejszych gabarytach, choćby szkła, ceramiki czy luster. Równie dobrze można także poszukać przewoźnika, który transportuje większe, delikatne gabaryty, na przykład pianina lub fortepiany. Z pewnością znajdziesz przewoźników, którzy oferują usługi o preferowanej specyfice. Jednocześnie natychmiastowo wyeliminujesz tych, którzy na co dzień nie trudnią się przewozem delikatnych przedmiotów. To duża przewaga w porównaniu choćby z firmami kurierskimi, u których zlecenie przyjmuje dyspozytor i właściwie nie wiesz, w ręce którego pracownika dostanie się paczka. W przypadku portalu WyślijTo masz wgląd do opinii o każdym przewoźniku, dlatego wiesz dokładnie, jaki poziom usług oferuje.

Wystawiane na naszym portalu zlecenia przewozowe w Krakowie charakteryzują się szczególną wygodą. Powstaje ona na przykład z faktu, że przewoźnik ma możliwość odebrać paczkę wprost spod Twoich drzwi. Nie trzeba wobec tego wygospodarowywać nadprogramowego czasu i środków na wybranie się do punktu nadawania paczek. Podobnie przesyłka przyjdzie o ustalonej godzinie prosto pod drzwi odbiorcy. Każdy z przewoźników jest przez nas skrupulatnie weryfikowany, dlatego nie ma obawy o jego punktualność czy bezpieczeństwo przesyłki. Dodatkowo to Ty ostatecznie decydujesz o wyborze konkretnego dostawcy. Samemu dobierasz kierowcę, którego oferta najlepiej wpisze się w Twoje indywidualne potrzeby.

Jeżeli planujesz zlecić transport rzeczy w Krakowie, koniecznie zarejestruj się w WyślijTo jako nadawca i stwórz swoje pierwsze zlecenie. Po wykonaniu tych zadań do Twojego zlecenia dopasują się różnorodne oferty usług świadczonych przez przewoźników. Z nich możesz wybrać tę dla Ciebie najbardziej odpowiednią. Jeżeli wobec tego preferujesz tani transport w Krakowie, wybierz tego dostawcy, który przedstawił najniższą stawkę za wykonanie usługi. Warto również wziąć pod uwagę na przykład rekomendacje odnośnie do danego kierowcy.

Przyjmuj regularne zlecenia transportowe w Krakowie

Zalety WyślijTo z pewnością zauważą również firmy przewozowe w Krakowie oraz indywidualni przewoźnicy. Portal pomaga lepiej gospodarować czasem pracy, a tym samym poprawia efektywność. Dostosuj nadprogramowe obowiązki do własnych wymagań. Dzięki temu można realizować zadania w elastycznych godzinach – szybciej oraz efektywniej, a także dokładnie wtedy, kiedy masz taką możliwość. Dodatkowo możesz wybierać wyłącznie te oferty przewozu rzeczy z Krakowa, które są dla Ciebie odpowiednie. Nie musisz być zawodowym kierowcą. Wystarczy, że masz prawo jazdy i samochód o pojemności odpowiedniej do przewozu danego przedmiotu. W taki sposób mogą dorabiać choćby studenci, ale też pracownicy innych firm poszukujący dodatkowego dochodu.

Dodatkowe zlecenia przewozowe z WyślijTo mogą to dobry sposób na dochód w sytuacji, gdy często zostają Ci wolne ładunki. Jeżeli wracasz z trasy niepełnym autem, warto zadbać o wykorzystanie takiej okazji do wykonania dodatkowego zlecenia. Twoja podróż nie będzie dłużej nieopłacalna, a Ty nawet nie musisz dzielić dodatkowej zapłaty ze swoim pracodawcą.

Oczywiście z tej metody może korzystać także przedsiębiorstwo transportowe, zwłaszcza podczas fali kryzysu. Trasa, którą i tak musisz przemierzyć, zostanie identycznie pokonana, a zyskujesz szansę na zwrot choćby kosztów dojazdu.

Jeżeli interesują Cię zlecenia przewozowe z Krakowa za pośrednictwem WyślijTo, zarejestruj się w naszym serwisie jako przewoźnik. Już od tego momentu możesz przeglądać zlecenia przewozu przedmiotów. Wybieraj wśród nich takie, które są dla Ciebie najbardziej opłacalne. Możesz zatem pod swoje preferencje dostosować czas oraz charakter pracy. Jeśli dysponujesz małym autem, wybieraj tylko przesyłki o małych gabarytach. Jeżeli jednak posiadasz większy pojazd dostawczy, wykorzystaj go jako szansę na dodatkowy zarobek podczas transportu dużych przesyłek. Po wskazaniu interesującego Cię ogłoszenia transportu wystarczy już tylko, że omówisz dodatkowe szczegóły dostarczenia przesyłki z nadawcą i możesz brać się do pracy. Zyskujesz naszą gwarancję zapłaty za świadczone usługi przewozowe. Samemu zarządzasz dynamiką swojej pracy oraz wyborem klientów, ciesząc się dodatkowymi środkami.