Strona główna Przesyłki Przewoźnicy Zaloguj się Zarejestruj się

Przewóz towarów z Katowic – komfortowo nadaj przesyłkę lub zaoferuj swój transport

Katowice to miejscowość, gdzie możesz skorzystać z usług serwisu WyślijTo. Platforma zrzesza zarówno firmy transportowe, jak i indywidualnych przewoźników i osoby zlecające transport rzeczy. Za pośrednictwem WyślijTo przewóz rzeczy z Katowic przebiega szybko, efektywnie i bezpiecznie dla każdej ze stron transakcji.

Dzięki naszemu portalowi dostawca może liczyć na adekwatną zapłatę za wyświadczoną usługę, a osoba zlecająca transport nie musi obawiać się o bezpieczeństwo swojej paczki. Wygodne rozwiązanie daje większą kompromisowość od korzystania z normalnych usług kurierskich. Najistotniejszy w charakterystyce platformy WyślijTo jest jednak fakt, że zarówno przewoźnicy, jak i nadawcy mogą wybierać do współpracy wyłącznie te osoby, których oferty im odpowiadają.

Po wskazaniu konkretnego przewoźnika albo nadawcy dedykowana i prosta w obsłudze platforma internetowa pozwala na szybki i bezproblemowy kontakt pomiędzy nadawcą a kierowcą, choćby w celu ustalenia szczegółów transportu. Wtedy wszyscy mogą być usatysfakcjonowani z przebiegu komunikacji i ustalonej ceny, a także terminu wykonania usługi, możliwości wniesienia dużych przedmiotów czy innych wytycznych dotyczących omówionego transportu towarów.

Najwygodniejsze dla nadawców usługi transportowe w Katowicach

Jeżeli poszukujesz terminowego i bezpiecznego sposobu na transport przesyłki z Katowic, nadaj ją za pośrednictwem WyślijTo. Po dodaniu zlecenia zgłoszą się do Ciebie przewoźnicy zainteresowani wykonaniem usługi. Wystarczy, że wydasz dyspozycję „Zlecę transport z Katowic” a w ciągu kilku najbliższych godzin Twoja paczka może wyruszyć w podróż. Umożliwia to bardziej spontaniczny transport rzeczy przy znacznie mniejszej liczbie formalności potrzebnych do wykonania. Nie musisz zapoznawać się z ofertami wielu przewoźników. W tym przypadku zaprezentują się sami.

Zróżnicowane oferty transportowe dostępne na naszym portalu oferują wszystkim nadawcom przesłanie jakichkolwiek gabarytów. Z tego powodu przesyłka może dotyczyć standardowej paczki, ale równie dobrze przewozu środka transportu, na przykład samochodu lub motocyklu, a w miarę możliwości także łodzi oraz jachtów. Za pośrednictwem WyślijTo możesz publikować ogłoszenia transportowe w Katowicach także dotyczące przewozu palety lub mebli oraz wyposażenia domowego w trakcie przeprowadzki (na przykład pralki, lodówki czy zestawu wypoczynkowego). Przewoźnik może zarezerwować dla Ciebie swój cały dzień pracy, jeżeli transport podczas przeprowadzki wymaga przejechania kilku kursów. Wymiennie możesz skorzystać z usług kilku różnych kierowców.

Poszukiwane przez naszych użytkowników usługi transportowe i przesyłki uwzględniają także delikatne przedmioty. Masz możliwość zlecić transport kruchych rzeczy o mniejszych gabarytach, choćby elektroniki, ceramiki czy roślin. Równie dobrze można także poszukać dostawcy, który transportuje duże, delikatne gabaryty, na przykład pianina lub fortepiany. Z pewnością wyszukasz przewoźników, którzy świadczą usługi o takiej specyfice. Zarazem już na samym początku wyeliminujesz tych, którzy zwykle nie zajmują się przewozem delikatnych towarów. To znacząca przewaga w porównaniu choćby z przedsiębiorstwami kurierskimi, u których zlecenie otrzymuje dyspozytor i nigdy nie wiadomo, w ręce jakiego kuriera dostanie się paczka. W przypadku portalu WyślijTo masz dostęp do opinii o każdym przewoźniku, z tego powodu wiesz dokładnie, jaki poziom pracy oferuje.

Publikowane na naszym portalu zlecenia przewozowe w Katowicach wyróżniają się szczególną wygodą. Wynika ona choćby z faktu, że dostawca ma możliwość odebrać przesyłkę wprost spod drzwi nadawcy. Nie trzeba więc wygospodarowywać nadprogramowego czasu i środków na wybranie się do lokalizacji do nadawania paczek. Tak samo przesyłka trafia o umówionej godzinie wprost pod drzwi odbiorcy. Każdy z dostawców jest przez nas skrupulatnie weryfikowany, dlatego nie musisz obawiać się o jego terminowość lub bezpieczeństwo przesyłki. Ponadto, to Ty ostatecznie decydujesz o wyborze konkretnego dostawcy. Samemu wybierasz przewoźnika, którego usługa najlepiej wpisze się w Twoje indywidualne potrzeby.

Jeżeli masz zamiar zlecić transport rzeczy w Katowicach, niezwłocznie zarejestruj się w naszym serwisie jako nadawca i stwórz swoje pierwsze zlecenie. Po wykonaniu tych czynności do Twojego zlecenia zostaną dopasowane różnorodne oferty stworzone przez przewoźników. Spośród nich możesz wybrać tę dla Ciebie najkorzystniejszą. Jeżeli więc preferujesz tani transport w Katowicach, wybierz tego dostawcy, który przedstawił najniższą kwotę za zrealizowanie usługi. Możesz także wziąć pod uwagę na przykład opinie odnośnie do danego kierowcy.

Przyjmuj dodatkowe zlecenia transportowe w Katowicach

Atuty WyślijTo na pewno zauważą również firmy przewozowe w Katowicach oraz samodzielni przewoźnicy. Witryna pomaga lepiej zarządzać czasem pracy, a zarazem zwiększa efektywność. Dostosuj dodatkowe zlecenia do swoich preferencji. W ten sposób możesz realizować zadania w zróżnicowanych godzinach – szybciej oraz wydajniej, a także konkretnie wtedy, kiedy chcesz. Dodatkowo możesz wybierać wyłącznie te oferty przewozu rzeczy z Katowic, które są dla Ciebie odpowiednie. Nie jest wymagane bycie zawodowym kierowcą. Potrzebne Ci jedynie prawo jazdy i auto o pojemności odpowiedniej do przewozu konkretnego przedmiotu. W ten sposób mogą zarabiać choćby studenci lub pracownicy innych branż poszukujący dodatkowego dochodu.

Dodatkowe zlecenia przewozowe z WyślijTo mogą to skuteczna metoda na zarobek w sytuacji, gdy regularnie masz wolne ładunki. Jeśli wracasz z trasy niepełnym pojazdem transportowym, aż prosi się o wykorzystanie takiej okazji do wykonania dodatkowego zlecenia. Twoja podróż przestanie być bezproduktywna, a Ty wcale nie musisz podzielić dodatkowej zapłaty ze swoim pracodawcą.

Oczywiście z tego sposobu może korzystać także przedsiębiorstwo transportowe, szczególnie w trakcie fali kryzysu. Droga, którą i tak należy przebyć, zostanie tak samo pokonana, a masz szansę na zwrot choćby kosztów dojazdu.

Jeżeli chcesz przyjmować zlecenia przewozowe z Katowic przyjmowane poprzez WyślijTo, zarejestruj się na naszej platformie jako przewoźnik. Już od tego momentu możesz przeglądać zlecenia przewozu rzeczy. Wybieraj z nich te, które są dla Ciebie najwygodniejsze. Możesz wobec tego pod własne wymagania dostosować czas i specyfikę pracy. Jeśli dysponujesz małym autem, wybieraj tylko przesyłki o małych gabarytach. Jeżeli jednak masz pełnowymiarowy samochód dostawczy, wykorzystaj go jako szansę, by dodatkowo zarobić podczas przewozu dużych przesyłek. Po wybraniu interesującego Cię zlecenia wystarczy jedynie, że uzgodnisz indywidualne szczegóły przewozu przesyłki z nadawcą i możesz brać się do pracy. Zyskujesz naszą gwarancję wynagrodzenia za zrealizowane usługi przewozowe. Samemu zarządzasz intensyfikacją własnej pracy oraz wyborem klientów, mogąc cieszyć się ekstra środkami.